Akcent

Restauracja Frombork

...historia tego miejsca, naszej kuchni
i gotowania..

Restauracja AKCENT Frombork…

Miły wieczór z pysznym polskim jedzeniem – serwujemy Wam świeżo przygotowane potrawy w przytulnej atmosferze. Usiądź na zewnątrz i rozkoszuj się pogodą z przyjaciółmi. Przy następnej fali upałów przyjdź do nas: nasze klimatyzowane pomieszczenia zapewniają orzeźwienie i chwilę wytchnienia od gorąca.

Poczuj to miejsce, celebruj… przeżywaj miłe i ważne chwile dla Ciebie, w najbliższym gronie w tej niezapomnianej atmosferze.

Akcent

Świetna restauracja brunche...

Nasza polska kuchnia urzeka szczególnie oryginalnymi potrawami. Posmakuj naszych lokalnych produktów i sałatek, stworzonych z miłością i pasją do smaku. W naszej restauracji możesz skosztować naszych słynnych pierogów i ryb z alkoholowym napojem – chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze połączenie. Nasze orzeźwiające lody i rozmaite wyroby cukiernicze dostarczają niesamowitych doznań smakowych o każdej porze dnia lub jako deser. Rozkoszuj się brunchem, obiadem albo kolacją w naszej restauracji! Dla wszystkich blogerów kulinarnych: róbcie zdjęcia i udostępniajcie je od razu na Instagramie . W naszym kąciku dla dzieci Twoje pociechy są we właściwym miejscu – tutaj nie będą się one nudziły.

Przyjęcia i imprezy okolicznościowe…

Zapraszamy do świętowania prywatnych uroczystości w naszym lokalu. Skontaktuj się w tej sprawie z nami! Kameralne uroczystości, takie jak przyjęcia weselne, komunie, chrzciny nie stanowią dla nas problemu! Masz już swoją koncepcję? – Wstąp do nas i zapytaj o możliwość jej realizacji. Czekamy na Ciebie codziennie.

Udogodnienia...

Darmowy parking
Zaparkuj bezpośrednio na naszych darmowych miejscach parkingowych
Rezerwacj on-line
Dzięki rezerwacji online możesz zarezerwować u nas stolik jednym kliknięciem
Metody platności
Akceptujemy płatności gotówkowe oraz kartami płatniczymi
Dogodna lokalizacja
Restauracja Akcent mieści się w samym sercu Fromborka